Team

High Tech Systems Park wordt ontwikkeld door een team van professionals. Bent u op zoek naar specifieke informatie? Aarzelt u dan niet om rechtstreeks contact te zoeken met:

Contact

Vincent ten Thij- directeur High Tech Systems Park
+ 31 6 52 48 47 94 – v.tenthij@hightechsystemspark.com

Janinka Feenstra – marketing, communicatie en business development
+31 6 51 07 24 93 – j.feenstra@hightechsystemspark.com

Marc Degger – Financial controller High Tech Systems Park
+31 6 13 98 72 66 – m.degger@hightechsystemspark.com

Jan Nijenhuis – Sales
+31 6 20 84 14 20 – j.nijenhuis@hightechsystemspark.com

Rick Reinders – Business Development
+31 6 10 42 84 55 –  r.reinders@hightechsystemspark.com

Wilfried Luschen – Projectmanager Infrastructuur
+31 6 22 19 06 63 – w.luschen@hightechsystemspark.com

Jos Huizinga – Manager Shared Services
+31 6 53 22 28 47 – j.huizinga@hightechsystemspark.com